Galvenizli Boru Direk

Galvenizli Boru Direk

Galvanizli boru direk toprak zemin üzerine 3 metrede bir açılacak olan 40×40 ebatlarındaki çukurlara dikilerek ve betonlanıp monte edilmektedir. Galvanizli boru direk her 15 direkte bir olmak üzere çift taraflı olan durdurucu payandalarla desteklenir. Galvanizli boru direk sınırsız kulanım alanlarına sahiptir. Galvanizli boru direk yaşanılan ve çalışılan alanları sizler için güvenli kılmaktadır. Galvanizli boru direk isteğe bağlı olarak antipas ve antipas yağlı boya ya da polyester kaplı olarak hazırlanarak müşteriye sunulabilmektedir. Galvanizli boru direk istenilen ölçülerde kesilme ve bükülme özelliklerine sahiptir.

Daha Fazla “Galvenizli Boru Direkler”

50

Galvenizli Profil Direk

Galvanizli profil direk genelde meyve bahçeleri tesisleri olan kişilerin kullandığı direk türlerindendir. Yatırımcılar bu tür direkleri uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanabilmektedir. Galvanizli profil direk birinci sınıf ham madde ve ileri üretim teknolojileri ile üretilmektedir. Galvanizli profil direk aynı zamanda trafik işaret direklerinde de kullanılmaktadır. Galvanizli profil direk standart trafik işaretlerinde, köy isim levhalarında kullanılmaktadır. Galvanizli Profil Direk yapımında sıcak daldırma galvaniz uygulanmaktadır.

Daha Fazla “Galvenizli Profil Direkler”

Dekoratif Panel Çit

Beton Çit Direği

Beton direk boy ve tipine göre değişkenlik göstermektedir. Örnek olarak 12/4 12 m boyunda ve 4 tipi olan direği belirtmektedir. Direklerde tepe kuvvetini bulmak için tip 100’le çarpılmaktadır. Yani 12/4 direkte tepe kuvveti 400 kg’dir. Beton direklerin tepe kuvvetleri her yönde aynıdır, kuvveti direğin tepesinden 25 cm aşağıya direğin ekseninden dik şekilde uygulanan kuvvettir. Beton direk seçim konusunda arsanız da düz beton direk ya da tel örgü yaptırma kararını aldığınızda, düz olan beton direk boyunu 2 metre seçmelisiniz.
Daha Fazla “Beton Çit Direkleri”