Dekoratif Panel Çit

Dekoratif Panel Çit Modelleri

Dekoratif panel çit ihtiyaçlara göre değişik çeşitlerde üretilip her türlü projede kullanılan türlerdir. Özellikle güvenlikli olmaları ve korkuluk vazifelerini en uygun ve dekoratif şekilde sağlayan mükemmel çözümler sunmaktadır. Dekoratif panel çit özel tasarımıyla ve dekoratif yapısıyla kullanılacağı alanlara kesinlikle değer katacaktır. Dekoratif panel çit özel tasarımıyla 3 boyutlu büküm tasarımı sayesinde ve kalın tel yapısıyla yüksek güvenliğe sahip bir panel çit sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır.
Daha Fazla “Dekoratif, Panel, Çit, Kocaeli Çit”
49

Panel Çit Modelleri

Panel çit sınır belirleyici özelliği, çevre güvenliği sağlayabilmesi adına geliştirilmiş olan bir tel örgü sistemidir. Panel çit dekoratif görünümlü olması sebebiyle kolayca her mekanda rahatlıkla kullanılabilen türde bir tel örgü türüdür. Panel çit simetrik bir yapıya sahiptir ve doğal olaylar karşısında da oldukça dayanıklıdır.

Daha Fazla “Panel Çit Modelleri”

50

Çim Çit Modelleri

Çim çit gerek dekoratif olarak gerekse de güvenlik amaçlı olarak her geçen gün popüler şekilde kullanımı artan bir çit türüdür. Çim çit uygulandığı mekana kesinlikle önemli ölçülerde bir zengin görünüm kazandırmaktadır. Çim çit dayanıklılığı ve estetik olan görünümüyle çoğu alanda rahatlıkla kullanılmaktadır. Çim çit genel olarak dış mekanlarda çokça olarak tercih edilen bir çit türüdür.

Read more “Before Making Your Dream Living Room Make 3D Room Model”

66

PVC Tel Örgü Çit Modelleri

Pvc tel örgü çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Pvc tel örgü bütün hava koşullarında dayanıklıdır. Özellikle ani sıcaklık değişimlerinde uzun ömürlüdür. Kullanılan diğer tellere oranla çok daha fazla tercih edilen tel türüdür. Pvc tel örgü genellikle 2.0 mm, 2,5 mm ve 3.0 mm olarak sıcak daldırma galvanizli tel üzeri 1 mm renkli olan PVC granülle kaplanarak üretilir ve uygulanmaktadır. Pvc tel örgü oldukça yumuşak yapılıdır.

Daha Fazla “PVC Tel Örgü Çit Modelleri”

2

Hasır Çit Modelleri

Çesan hasır inşaat demirinden hazırlanan ve boyanarak istenilen ölçülerde montajı yapılan çit modelidir. Hasır bir karkas içine yerleştirilerek montajı yapılır. Ekonomiktir ve genellikle şantiyelerde inşaat çevresini çevrelemek için kullanılır.

Daha Fazla “Hasır Çit Modelleri”

62

Galvenizli Tel Örgü Çit Modelleri

Galvanizli tel örgü sıcak daldırma galvanizli malzemeden kaplanan galvanizli teller değişik türdeki çaplarda rahatlıkla üretilebilmektedir. Galvanizli tel örgü çok yaygın kullanıma sahip oldukça kaliteli tel örgü türü olarak bilinmektedir. Özellikle voleybol sahaları, tenis kortları, futbol sahaları gibi yerlerde kullanılmaktadır. Galvanizli tel örgü aynı zamanda arazilerde sınır koruma amaçlı olarak da kullanımı yapılmaktadır.

Daha Fazla “Galvenizli Tel Örgü Modelleri”

25

Puntalı Tel Örgü Modelleri

Puntalı tel punta kaynak yöntemleriyle üretilen puntalı kafes telleri göz arası, tel kalınlıkları ve genişlikle uzunluklarda bu işi yapan uzman firmalarca satılmaktadır. İçerisinde yer alan malzemeler ise galvaniz üzeri pvc kaplı kaynaklı tel le sıcak daldırma ve galvaniz kaplı kaynaklı tel, paslanmaması amacıyla kaynak sonrası sıcak daldırma galvaniz yöntemi ile galvanizlenmiştir. Kullanım alanları ise balık çiftlikleri, havalandırma kanalları, kümes ve kafes yapımı, otomotiv sanayi, sıva ve alçı altı uygulamaları, hobi amaçlı kullanımlar, mutfak eşyaları ve menfez amaçlı kullanımlar şeklindedir.

Daha Fazla “Puntalı Tel Örgü Modelleri”