Kocaeli Çit bir AYDIN TEL ÇİT markasıdır.

Aydın Tel Çit Kocaeli
Kalite Üretiyoruz

Tel Örgü ve Panel çit Ürünlerimiz sertifikaları ve tüm yasal belgeleri alınarak Avrupa Birliği üretim standartlarında üretilmektedir. Bu güne kadar yaptığımız işlerde olduğu gibi bundan sonraki hizmetlerimizde de üretim ve hizmet kalitemizi siz müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunmak ve her durumda koşulsuz müşteri memnuniyetini temel ilke olarak devam ettirme kararlılığındayız.

Aydın Tel Çit Kocaeli
Güvenlik

Ürün kalitemizin, güvenliğiniz ve korunmanız için hayati önem taşıdığını biliyoruz. Sağlamlık ve dayanırlılık ürünlerimiz için vazgeçilmez bir unsurdur.Arazi çevrimleri galvanizli ve dikenli tel olarak tavsiye ediyoruz. Bahçe veya toplu konut etrafını dekoratif panel çit ile çevirmeniz estetik açıdan daha uygundur.

Aydın Tel Çit Kocaeli
Hakkımızda

Tel çit örme sektöründe kurucumuz Bedrettin Aydin ile 25 yıllık tecrübemizi sizlerin hizmetine sunuyoruz. Faaliyete koyduğumuz modern makinelerle donatılmış imalathanemizde, deneyimli ekibimizle yüksek kalite standartlarında ve müşterilerimizin bu alandaki bütün beklentilerini karşılayacak düzeyde kaliteli üretimler ve zamanında montaj uygulamaları yapıyoruz .

9
Ürünler Yelpazemiz

Firmamızda, dikenli telden, dekoratif panellere, beton direklerden komple spor tesisi uygulamalarına kadar uzanan geniş ürün ve hizmet yelpazemizden bir kesiti sizlere sunmaya çalıştık. Daha detaylı bilgi almak için sitemizden gerekli açıklamaları takip ederek en uygun tel çit i seçebilirsiniz.